На Головну

«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»

"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 5474

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Концерт у Києві у НПМ «Україна»

27.10.2009

У вівторок, о 7:30 ми встали, поснідали і поїхали в НПМ «Україна» на генеральну репетицію. На жаль вийшло непорозуміння з харчуванням в старшої групи капели «Дударик», оскільки в закулісному буфеті в НПМ «Україна» ціни не найнижчі і меню, яке в основному складається з напоїв, нас не втішило. О 16:30, після закінчення генеральної репетиції ми все-таки нарешті пішли снідати-обідати. Ми мали вернутись до палацу «Україна» о 18:00, тому ми в 17:30 вже стояли коло входу. Чомусь нас не пускали у вхід за сценою, а ми були змушені іти на бічний, «директорський» вхід. Завдяки «високій» оперативності і пропускній здатності охорони на вході ми змушені були простоявши там десь трошки більше години. Артисти починали нервуватись, концерт починав бути під загрозою зриву. Проте все закінчилось добре: завдяки високій організації артистів, що стояли коло цього входу, нашими керівниками, всі в нервах ми нарешті прийшли до своїх гримерних, перевдягнулись і приготувались до концерту: ми мали виступати під №2 з п’ятою частиною кантати «Весна» М. Скорика.

Спочатку концерту було нагородження працівників культури і мистецтв Львівської області. Вручав нагороди президент України Віктор Ющенко і охорона нікого не впускала туди. Тому ми з терпінням стояли під дверима сцени і чекали, коли нам дозволять зайти.

Далі нас впустили, ми вийшли на сцену і гарно заспівали «Земле моя», а після цього, зібравшись в своїй гримерній, привітали нашого керівника з давноочікуваною і правдивозаслуженою нагородою: «Народний Артист України». Далі в нас був блискучий сольний виступ: ми справді дуже багато працювали над «Орантою» тому заспівали її Д У Ж Е гарно.

Вкінці концерту ми знову великим зведеним хором заспівали «Під небом України» та гімн України.

Після концерту всі почали ділитись своїми враженнями. Хочеться відзначити, що такої посильної охорони не було навіть у Л. Кучми, якого ми колись теж зустрічали в цьому ж палаці мистецтв. Але краще про позитив: постановка концерту дуже гарна  - спасибі за це Володимиру Голосняку та режисерам постановки останнього танцювально-вокального номеру, що дуже сподобався всім нам.

Після концерту наше керівництво були на фуршеті, а ми всі жваво обговорювали концерт. Коли всі зібрались разом, то ми заспівали «Боже Великий, Єдиний» в дорогу та Многая Літа всім.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)