«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»
"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
20 листопада 2016 року хорова капела "Дударик" відвідає с. Суховоля(Городоцького району, Львівської області), де заспіває літургію і концерт.
16 листопада 2016 року, о 19:00 у концертному залі ім. Ст. Людкевича Львівської обласної філармонії хорова капела «Дударик» презентує концертну програму «20 українських шлягерів 20 століття».
6 листопада 2016 року хорова капела "Дударик" відвідає село Нестаничі, де в храмі Різдва Пресвятої Богородиці відправить Літургію, після чого, відбудеться святковий концерт.
30 жовтня 2016 року хорова капела "Дударик" відвідає село Гірне(Стрийський район, Львівської обл.), де в храмі Покрови Пресвятої Богородиці відправить Літургію
9 жовтня 2016 року, в приміщенні Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича (вул. Кушевича, 1)хорова капела "Дударик", традиційно вшанує ветеранів спорту Львівщини заспівавши панахиду.
27 жовтня 2016 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, хорова капела "Дударик" виступить на відкритті виставки "Скарби львівської княжої церкви імені святого Миколая"
18 жовтня 2016 року, в приміщенні Львівської обласної філармонії, о 19:00, хорова капела "Дударик" запрошує відсвяткувати своє 45-ліття урочистим концертом під назвою "У колі Друзів"
17 жовтня 2016 року в приміщенні Палацу залізничників(вул. Федьковича, 54) відбудеться урочистий концерт під назвою "Найкращі пісні", присвячений 45-літтю хорової капели "Дударик"
16 жовтня 2016 року хорова капела "Дударик" відвідає м. Зальцведель(Німеччина), де в храмі Marienkirche спільно з оркестром INSO Львів, виконалє 9 симфонію Л.В. Бетовена
2 жовтня 2016 року хорова капела "Дударик" відвідає село Сокільники, де в храмі Успіння Пресвятої Богородиці відправить Літургію, після чого, відбудеться святковий концерт.