«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»
"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
4 березня 2016 року хорова капела "Дударик" візьме участь в урочистому покладанні квітів до пам'ятника о. Михайлові Вербицькому з нагоди 201-ї річниці з дня його народження
20 лютого 2016 року о 18:00 в приміщенні Львівської Обласної Філармонії хорова капела "Дударик" спільно з академічним хором Люблінської Політехніки та академічним молодіжним симфонічним оркестром "INSO - Львів" виконають Велику месу В.А. Моцарта
20 лютого 2016 року о 18:00 в приміщенні Львівської Обласної Філармонії хорова капела "Дударик" спільно з академічним хором Люблінської Політехніки та академічним молодіжним симфонічним оркестром "INSO - Львів" виконають Велику месу В.А. Моцарта
18 лютого 2016 року в конференц-залі готелю "Супутник" хорова капела "Дударик" відкрє першу науково-практичну конференцію педіатрів
12 лютого 2016 року в приміщенні музею історії релігії хорова капела "Дударик" візьме участь у мистецькому проекті "Скарби церкви св. Миколая"
31 січня 2016 року в приміщенні міського Будинку культури м. Стрий хорова капела "Дударик", в числі інших учасників, візьме участь в п'ятому благодійному різдвяному концерті "Відлуння Різдва"
19 січня 2016 року хорова капела "Дударик" відвідає Львівський локомотиворемонтний завод
16 та 17 січня 2016 року о 17:00 в приміщенні Львівської обласної філармонії відбудеться концерт хорової капели "Дударик" спільно зі скрипалем-віртуозом Олександом Божиком, з концертною програмою "Вам - колядочка, нам - пива бочка"
16 та 17 січня 2016 року о 17:00 в приміщенні Львівської обласної філармонії відбудеться концерт хорової капели "Дударик" спільно зі скрипалем-віртуозом Олександом Божиком, з концертною програмою "Вам - колядочка, нам - пива бочка"
13 грудня 2016 року квартет хорової капели "Дударик" заколядує в прямому ефірі радіо FM Галичина