На Головну

Дударики показали трускавчанам, якою Божественною може бути недільна літургія….

Тетяна Татомир, Наталя Скробач, Любомир Поливка, "Всупереч дощам і грозам" - Онлайн-газета "Джерела Трускавця", 2010.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6268

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

2015 рік

Січень

11-01-2015

м.Львів, храм св. Лазаря.

Участь парафіяльного хору у відправі Божественної Літургії у неділю по Різдві.

Службу Божу служили спільно з о. Олексієм (Завадою).

07-01-2015

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії свято Різдва Хри.стового

Службу Божу служили спільно з о. Олексієм (Завадою).

06-01-2015

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь хорової капели «Дударик» у відправі Навечір'я Різдва Христового спільно з о. Степаном (Пальком).

04-01-2015

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у неділю перед Різдвом.

Службу Божу служили спільно з о. Степаном (Пальком).

2014 рік

Грудень

28-12-2014

Подячна Божественна літургія за 2014 рік

2014 рік видався для всієї України переломним і дуже багатим на доленосні події. Наше суспільство стоїть на порозі великих змін. І лише з Богом у серці маємо шанс достойно пройти будь яке важке випробування. 28 грудня 2014 року у храмі св. Лазаря хорова капела «Дударик» відслужила Подячну недільну Божественній літургію спільно з о. Ігнатієм (Голинським). Всі співаки капели, батьки капелян, парафіяни храму св. Лазаря подякували Господеві за прожитий  2014 рік і просили у Всевишнього миру, терпіння і благодаті для нашої Батьківщини на 2015 рік.

25-12-2014

Отець Рафаїл Турконяк в гостях у «Дударика»

25 грудня 2014 року в житті відбулася знаменна подія – до нас в гості завітав Отець Рафаїл Турконяк архімандрит української Греко-Католицької Церкви, доктор богослов'я і доктор літургіки,    біблійний перекладач, ієромонах Студитського уставу, лауреат Шевченківської премії за переклад Острозької Біблії сучасною українською мовою (2007), почесний професор і завідувач кафедри богослов'я Національного університету «Острозька академія». У день Різдва Христового (за Григоріанським календарем) хорова капела «Дударик» удостоїлася честі не тільки гостити о. Рафаїла, але й отримала від нього надзвичайний подарунок – безцінний екземпляр «Острозької Біблії». Під час надзвичайно цікавої зустрічі капеляни могли поспілкуватися з о. Рафаїлом і отримати відповіді на свої запитання. На завершення нашої зустрічі Микола Лукич запросив всіх присутніх до храму св. Лазаря, де ми заспівали для о. Рафаїла кілька колядок, многолітня, і подарували нашу книгу «Сад пісень».

25-12-2014

м. Львів. Палац Потоцьких.

Чоловічий ансамбль  хорової капели «Дударик» заколядував та завіншував на урочистому врученні найвищої мистецької нагороди Львівщини - Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури 2014 року. 

24-12-2014

м. Львів. Навчально-реабілітаційний центр «Мрія» (вул. Лисенка, 53).

Хорова капела «Дударик» виступила на ІV-му обласному фестивалі «Мрії збуваються» для дітей спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

23-12-2014

м. Львів. Приміщення мистецького об’єднання галереї «Дзиґа».

Октет хорової капели «Дударик» виступив  на відкритті благодійної виставки – продажу студентських робіт львівської національної академії мистецтв на підтримку військових у зоні АТО.

21-12-2014

м. Львів. Будинок органної та камерної музики.

Відбувся вечір Шевченківських кантат «Борітеся – поборете!» за участю Лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Державної академічної хорової капели «Дударик», молодіжного хору «Дівочі мрії» Львівського державного музичного училища ім. С.Людкевича та Львівського муніципального хору «Гомін».