«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»
"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
20.12.2015
20 грудня 2015 року о 15:00 та 17:30 в приміщенні Львівської філармонії відбулася прем'єра мюзиклу-казки у виконанні хорової капели "Дударик" спільно з "Rock Orchestra" - "Пригода Святого Миколая".
Юрій27.12.2015 18:37:19
судячи з фото вистава була надзвичайно цікава! вітаю з вдалим виступом! шкода що я там не був...