«…їх стиль глибинний з захоплюючим ліризмом. Стискалося серце при звучанні однієї тільки сюїти українських народних пісень, яка оригінальна за композицією, яка була виконана з істинною красою…»
"Дунантулі нопло"("Задунайський щоденник") 20.06.1987 р., Валіндер Ендре
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
Григорiй Шварц30.10.2011 13:44:35
Я співав у Дударику з 1982 по 1987 рік. Ця фотографія була знята в Полтаві, на гастролях, в 1986 році. Я стою праворуч (через-одного) від Дмитра Кацала (в тому ж ряду). Теплий привіт всім з Англії (де я зараз живу зі своєю сім'єю, після того, як жив з батьками в Канаді з 1988 по 2000)! Гриць.