На Головну

«…їх стиль глибинний з захоплюючим ліризмом. Стискалося серце при звучанні однієї тільки сюїти українських народних пісень, яка оригінальна за композицією, яка була виконана з істинною красою…»

"Дунантулі нопло"("Задунайський щоденник") 20.06.1987 р., Валіндер Ендре

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6151

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Скарби княжої церкви св. Миколая» у Києві

15.06.2016

15 червня 2016 року в приміщенні Національного історико-архітектурного заповідника «Софія Київська»(м. Київ), в рамках мистецького проекту народного художника України Мирослава Отковича «Нація, історія, культура», хорова капела "Дударик" відкриватиме виставку «Скарби княжої церкви св. Миколая». На цю культурну подію запрошено Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Верховного архієпископа Києво-Галицького, митрополита Київського,  предстоятеля УГКЦ  Блаженнійшого Святослава (Шевчука), членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, духовенство різних християнських конфесій, Голову Верховної Ради України п. Андрія Парубія, народних депутатів України та інших високоповажних осіб.