На Головну

«Я буквально приголомшений виступом хору «Дударик»… …репертуар хору - це хвилююче зібрання невмирущих творів національної класичної спадщини»

Павло Плішка, провідний соліст, Метрополітенопера, червень, 1990 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 1062

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

200 років Тарасу Григоровичу Шевченкові

09.03.2014

9 березня 2014 року на площі перед пам’ятником Т.Г. Шевченку відбулися урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря. Хорова капела «Дударик» разом із Галицьким академічним камерним хором розпочали урочистості виконанням Державного гімну України. Далі прозвучав твір «Реве та стогне Дніпр широкий», під час якого керівництво міста та області, громадські діячі, активісти, мешканці міста поклали до пам’ятника Тарасові Шевченку квіти. Також  квіти було покладено до Молитовного майдану в шану Героям України, які загинули в Києві. Опісля цього священнослужителі різних конфесій відслужили екуменічний молебень. На завершення ми виконали «Заповіт» та «Боже великий, єдиний».   

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)