На Головну

«Колектив показав смак найвищої проби. Що за досконале звучання голосів,…, яка чистота інтонації, незвичайна наспівність і прекрасна вокальна постановка!»

«Голос помор'я», Кошалін, жовтень 1991 року

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6151

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Отець Рафаїл Турконяк в гостях у «Дударика»

25.12.2014

25 грудня 2014 року в житті відбулася знаменна подія – до нас в гості завітав Отець Рафаїл Турконяк архімандрит української Греко-Католицької Церкви, доктор богослов'я і доктор літургіки,    біблійний перекладач, ієромонах Студитського уставу, лауреат Шевченківської премії за переклад Острозької Біблії сучасною українською мовою (2007), почесний професор і завідувач кафедри богослов'я Національного університету «Острозька академія». У день Різдва Христового (за Григоріанським календарем) хорова капела «Дударик» удостоїлася честі не тільки гостити о. Рафаїла, але й отримала від нього надзвичайний подарунок – безцінний екземпляр «Острозької Біблії». Під час надзвичайно цікавої зустрічі капеляни могли поспілкуватися з о. Рафаїлом і отримати відповіді на свої запитання. На завершення нашої зустрічі Микола Лукич запросив всіх присутніх до храму св. Лазаря, де ми заспівали для о. Рафаїла кілька колядок, многолітня, і подарували нашу книгу «Сад пісень».

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)