На Головну

«…їх стиль глибинний з захоплюючим ліризмом. Стискалося серце при звучанні однієї тільки сюїти українських народних пісень, яка оригінальна за композицією, яка була виконана з істинною красою…»

"Дунантулі нопло"("Задунайський щоденник") 20.06.1987 р., Валіндер Ендре

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6151

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Прощання з колядою» у храмі Святого Лазаря

13.02.2015

13 лютого 2015 року у храмі Святого Лазаря відбувся закритий концерт «Прощання з колядою» для отців-настоятелів та парафіян храмів, які хорова капела «Дударик» відвідала впродовж вересня-грудня 2014 року, збираючи кошти на підтримку 3-го батальйону 80-ї окремої аеромобільної бригади, яка перебуває у зоні проведення АТО. У концерті брали учать: хорова капела «Дударик», парафіяльних хор храму Святого Лазаря, ансамбль імені Миколи Леонтовича, та октет солістів хорової капели «Дударик». По завершенню концерту ми вручили подячні грамоти від департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА і книги «Сад пісень». Висловлюємо щиру подяку отцям-настоятелям та парафіянам храмів, що  долучилися до нашої акції.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)