«...Трудно рішити, яке почуття переживаєм, слухаючи "ДУДАРИК": чиста естетична насолода чи гордість за прекрасну талановиту та працьовиту українську молодь та дітвору та за диригента Миколу Кацала - музику, що ним пишалася б яка-небудь держава на світовій арені...»
"Свобода", Ярополк Ласовський,13 липня 1990 року. США.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
05.04.2015
05 квітня 2015 року у Вербну неділю в храмі Св. Лазаря вперше прозвучала Літургія на музику Михайла Михайловича Вербицького у виконанні камерного хору капели "Дударик" керівником якого є Мар’яна Хижа. Святкову Літургію відправляв о.Степан Палько. Диригувала - Хижа Мар'яна Андріївна.
Вітаємо Мар'яну Андріївну з прем'єрою!
Додати коментар