На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 837

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Дозвольте познайомити Вас із репертуаром концерту «20 шлягерів 20 століття»

05.10.2015

13 і 20 жовтня у львівській філармонії «Дударик», солісти, естрадний оркестр представить ці, без перебільшення ШЕДЕВРИ.
"Черемшина"
Одна з найкращих пісень зі Золотого фонду української музики-це "Черемшина", пісня-романс, яка стала народною.
Цей весняний гімн любові подарували нам буковинці - Микола Юрійчук, у 1964 році написав слова,а його найкращий товариш, Василь Михайлюк, у 1965 році, створив музику.
У тому ж 1965,пісня вперше пролунала з київської сцени у виконанні Ніни Нечипоренко та хору Вашківського міського Будинку культури під керівництвом Миколи Юрійчука. Тут "Черемшину" почув Дмитро Гнатюк і взяв до свого репертуару. В його виконанні пісня дуже швидко облетіла весь світ і стала хітом.
Пісня закоханого серця з Вашківців полюбилася і слухачам , і виконавцям. Вона не постаріла, не забулася і завжди житиме в українському серці.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)