На Головну

«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»

"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 836

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

"20 шлягерів 20 століття" Намалюй мені ніч

07.10.2015

Мирослав Скорик
Микола Петренко
Намалюй мені ніч.

З поміж чиселих опер, балетів, симфоній, кантат, пісень, музики до фільмів, хочу виокремити музику до кінофільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» та шлягер 70-х “Намалюй мені ніч”. Саме цей твір, увійде до програми концерту капели "ДУДАРИК" "20 шлягерів 20 століття".
Композитор радикально оновлює традицію “радянської ліричної пісні”, вводить ритми твісту, джазу, рок-н-ролу, блюзу, танго, халі-галі, боссанови, що панували тоді у світі, але були маловідомими в Україні. У 1963 р. Мирослав Скорик створив у Львові естрадний ансамбль “Веселі скрипки”, для якого написав ряд пісень, які в той час були шлягерами. Радіо і телебачення часто транслювали пісні Мирослава Скорика, а вершиною популярності можна вважати участь його пісні “Намалюй мені ніч” в найбільш престижній тоді телепередачі СРСР – “Голубому вогнику”.
Твір покладено на віршіі видатного і дорогого нам поета - Миколи Петренка, що цього року відсвядкує своє 90- річчя! Многая Літа!

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)