«ДУДАРИК, який виник немов наперекір черговому сплеску деукраїнізації під хибно зрозумілими гаслами інтернаціоналізму, довго крокував проти течії. І, мабуть, лише фанатична любов до своєї справи невгасима віра в те, що часи рано чи пізно зміняться врятували "Дударик".»
"Молодь України" Максим Храмов 11.02.1989 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
06.01.2016
6 січня 2016 року у храмі св. Лазаря капела «Дударик» відслужила навечір’я Різдва Христового спільно з о.Степаном Пальком. До храму прийшло дуже багато прихожан, хор зібрався у повному складі. По завершенні відправи відбулося помазання святим єлеєм. Далі ми зоколядували ще декілька колядок і розійшлися до своїх родин, щоб разом сісти до Святої Вечері.
Додати коментар