«… це, що ми не чули і не знали цей дитячий колектив зі Львова - велика втрата в житті нашого мистецтва. …»
"Дунантулі нопло"("Задунайський щоденник") 20.06.1987 р., Валіндер Ендре
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
09.03.2016
9 березня 2016 року у приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької хорова капела "Дударик", в числі інших учасників, взяла участь в урочистій академії з нагоди 202-ї річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка "Наш Шевченко".
Додати коментар