«...Незмінний керівник Микола Кацал, головний хормейстер Леся Чайківська, концертмейстер Любов Савченко (Кацал)… зуміли переважно на ентузіазмі вибудувати ідейно-художню концепцію, розгорнувши її у низці взаємопов'язаних програм, чому можуть позаздрити хорові капели академічного рівня...»
"Культура і життя",Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
01.05.2016
1 травня 2016 року хорова капела «Дударик» відслужила Надгробне з обходом та Пасхальну Утренню з Літургією спільно з о. Степаном Пальком. Диригував Кацал Дмитро, дякували Володимир Заборовський і Липак Роман. Також вже традиційно мужчини з «Дударик назавжди» відслужили Надгробне з обходом та Пасхальну Утренню з Літургією у храмі Святої Трійці (УГКЦ) під керівництвом Назара Лозинського. Ми вітаємо усіх з цим прекрасним святом Воскресіння Христового.
Віктор10.05.2016 17:14:53
Було неймовірно...