«...Трудно рішити, яке почуття переживаєм, слухаючи "ДУДАРИК": чиста естетична насолода чи гордість за прекрасну талановиту та працьовиту українську молодь та дітвору та за диригента Миколу Кацала - музику, що ним пишалася б яка-небудь держава на світовій арені...»
"Свобода", Ярополк Ласовський,13 липня 1990 року. США.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
25.05.2016
25 травня 2016 року, храмі св. Лазаря, о 13:00 розпочався чин похорону Народного Артиста України, Лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Почесного Громадянина Львова і справжнього патріота, засновника та керівника державної академічної хорової капели "Дударик" - Миколи Кацала. Опісля відбувся піший хід з Храму Святого Лазаря на Личаківське кладовище, де хорова капела "Дударик" спільно з дванадцятьма отцями відслужили панахиду.
Похований Микола Лукич на 56 полі Личаківського кладовища.
Вічная пам'ять, маестро!
Додати коментар