«...Незмінний керівник Микола Кацал, головний хормейстер Леся Чайківська, концертмейстер Любов Савченко (Кацал)… зуміли переважно на ентузіазмі вибудувати ідейно-художню концепцію, розгорнувши її у низці взаємопов'язаних програм, чому можуть позаздрити хорові капели академічного рівня...»
"Культура і життя",Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

10.05.2009
Традиційно на початку травня ми вітаємо нашу прекрасну половину людства.
Цього року концерт – посвята «Мамине серце» відбувся на сцені національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької.
Під час концерту ми співали спільно з артистами та оркестром національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької.
Концерт вдався теплим і душевним.
Додати коментар