«ДУДАРИК, який виник немов наперекір черговому сплеску деукраїнізації під хибно зрозумілими гаслами інтернаціоналізму, довго крокував проти течії. І, мабуть, лише фанатична любов до своєї справи невгасима віра в те, що часи рано чи пізно зміняться врятували "Дударик".»
"Молодь України" Максим Храмов 11.02.1989 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
27.08.2016
27 серпня 2016 року, на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької, хорова капела "Дударик" взяла участь в урочистому та мистецькому дійстві з нагоди 160-ї річниці від дня народження Івана Франка.
Додати коментар