«Хор хлопчиків з … викликав бурхливі аплодисменти. Але то було ніщо проти того, коли вийшли маленькі і молоді зі Львова. Дударик. Його виконання викликало овацію, лунало «браво». «Тяжко оцінити,- сказав мені відомий музика - бачив багато аматорських колективів, але нічого подібного не чув.»
«Кошицький вечір», 28.10.1992 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
17.10.2016
17 жовтня 2016 року в приміщенні Палацу залізничників(вул. Федьковича, 54) відбувся урочистий концерт під назвою "Найкращі пісні", присвячений 45-літтю хорової капели "Дударик".
Учасники концерту:
"Дударик - назавжди"
Народний ансамбль української музики "Веселка", м. Білгород-Дністровський
"Дударик - оркестра"
Додати коментар