На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6210

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Львівській хоровій школі «Дударик» присвоїли ім’я Миколи Кацала

10.11.2016

10 листопада 2016 року, депутати Львівської міської ради, на сесії, підтримали ухвалу про присвоєння хоровій школі «Дударик» ім’я Миколи Кацала. При створенні ухвали до уваги бралося звернення колективу Львівської державної хорової школи  «Дударик»  та матеріали громадського обговорення, що його організував у червні поточного року трудовий колектив ЛДХШ «Дударик», також – висновки постійної комісії культури, молодіжної політики  та спорту, управління культури департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Вітаємо всіх з цією визначною подією!

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі ()