«Я буквально приголомшений виступом хору «Дударик»… …репертуар хору - це хвилююче зібрання невмирущих творів національної класичної спадщини»
Павло Плішка, провідний соліст, Метрополітенопера, червень, 1990 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
10.12.2016
10 грудня 2016 року о 18:00 в приміщенні арт-депо(Д. Вітовського, 57), хорова капела "Дударик" взяла участь в мистецькому фестивалі "LvivMozArt", під керівництвом найкращого диригента Баварської державної опери у номінації «Класична музика» - Оксани Линів.
Додати коментар