На Головну

«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»

"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 2375

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

ВСІ НА КОЛЯДУ!!!

21.01.2017

Хорова капела "Дударик" усіх вітає. Потрібна твоя допомога. Просимо тебе вззяти участь у Різдвяних концертах капели "Дударик" під назвою "Коляда". Концерти відбудуться 21 січня (сб.) о 16:00 год. та о 19:00 год. у філармонії. Беруть участь: "Дударик", молодший хор,  "Сестрички", колядничі гурти, "Дударик-назавжди", Олександр Божик. У фіналі концерту заколядуємо всі разом. В Назара Турхана (нашого побратима-дударика) сталася біда. Його донька Христина є на лікуванні у Відні із серйозним діагнозом. Потрібно назбирати грошей бо їхні можливості вичерпано. Твої дії:
1. Прийти на репетиції 17,  19,  20 січня о 19:00 год. в хоровій школі.
2. Зорганізуй своїх родичів, близьких, друзів, знайомих купити благочинні запрошення на концерти о 16:00 та 19:00 год. та приведи мінімум 5 осіб. Ціна благочинного запрошення: 100; 150; 200 грн.  Нарешті перевіримо чи справді нас багато і чи ми спроможні на щось.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі ()