«...Незмінний керівник Микола Кацал, головний хормейстер Леся Чайківська, концертмейстер Любов Савченко (Кацал)… зуміли переважно на ентузіазмі вибудувати ідейно-художню концепцію, розгорнувши її у низці взаємопов'язаних програм, чому можуть позаздрити хорові капели академічного рівня...»
"Культура і життя",Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
21.02.2017
21 лютого 2017 року, в приміщенні Українського Католицького Університету, хорова капла "Дударик" виступила на оголошенні результатів, та відзначенні переможців всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на концепцію громадського простору увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Додати коментар