«Колектив показав смак найвищої проби. Що за досконале звучання голосів,…, яка чистота інтонації, незвичайна наспівність і прекрасна вокальна постановка!»
«Голос помор'я», Кошалін, жовтень 1991 року
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
23.02.2017
23 лютого 2017 року о 19:00, в приміщенні храму святого Лазаря, хорова капела "Дударик" та "Дударик Назавжди", спільно з працівниками хорової школи "Дударик", на прохання радіо "FM Галичина" записали два куплета Державного Гімну України, який планується вмикати на своїх частотах у Луганській та Донецькій областях 0 6.00 та 24.00.
Додати коментар