«...Трудно рішити, яке почуття переживаєм, слухаючи "ДУДАРИК": чиста естетична насолода чи гордість за прекрасну талановиту та працьовиту українську молодь та дітвору та за диригента Миколу Кацала - музику, що ним пишалася б яка-небудь держава на світовій арені...»
"Свобода", Ярополк Ласовський,13 липня 1990 року. США.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
12.03.2017
12 березня 2017 року, у другу неділю Великого посту, Митрополит Львівський і Сокальський, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Владика Димитрій (Рудюк) спільно з хоровою капелою "Дударик", відправив літургію в храмі св. Лазаря. Після літургії молодший хор капели "Дударик" і ансамбль "Сестрички" заспівали кілька творів на слова Т.Г.Шевченка.
Додати коментар