«...Трудно рішити, яке почуття переживаєм, слухаючи "ДУДАРИК": чиста естетична насолода чи гордість за прекрасну талановиту та працьовиту українську молодь та дітвору та за диригента Миколу Кацала - музику, що ним пишалася б яка-небудь держава на світовій арені...»
"Свобода", Ярополк Ласовський,13 липня 1990 року. США.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
24.06.2017
24 червня 2017 року, ансамбль хорової капели "Дударик" відвідала с. Пискоровичі(республіка Польща), де заспівала поминальну літургію у капличці і панахиду на місцевому цвинтарі. Після цього відвідала село Молодич і там же ж на місцевому цвинтарі знову заспівала панахиду. Керівник поїздки - голова культурного товариства "Надсяння" Володимир Середа.
Додати коментар