«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»
"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
02.07.2017
2 липня 2017 року хорова капела "Дударик", традиційно завершила 46-й концертний сезон заспівавши Літургію в храмі св. Лазаря, після чого, в "Бухті вікінгів", відбулось нагородження дітей, що відзначились активністю і сумлінною працею в капелі. По закінченню нагородження відбулось святкування з ласими наїдками, спортивними заходами і веселими співами.
Додати коментар