«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»
"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
08.08.2011
13 липня 2011 року з кар’єру с.Демня Миколаївського району Львівської області привезли кам’яну глибу, з якої виготовляється пам’ятник Лесі Олексіївній Чайківській. До роботи приступив скульптор Василь Данилович Гоголь. Роботу над пам’ятником планується завершити до 1-го вересня. Роботи профінансовані на 70%. Просимо долучитися всіх, хто ще не долучився до фінансування робіт.
Додати коментар