На Головну

«Я буквально приголомшений виступом хору «Дударик»… …репертуар хору - це хвилююче зібрання невмирущих творів національної класичної спадщини»

Павло Плішка, провідний соліст, Метрополітенопера, червень, 1990 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6154

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

План концертів хорової капели “Дударик” на 2012р.

31.01.2012

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (10)

Роман17.03.2012 21:08:35

А чому не видно Миколу Лукіча.Чи правда,що Він дуже хворий. Так само прикро,що на концерті з приводу 40 років дударика ні РАЗУ!!!!! не згадали про Лесю Чайківську!Хтось пояснить що відбувається?

Fan of Dudaryk20.02.2012 22:14:49

Це все дуже добре, але, напевно, не варто вивішувати на сайті графік концертів, тому що він ТОЧНО буде мінятися. А якщо собі зараз хтось запланує приїхати, наприклад, 27 серпня на концерт, а його не буде, бо капела поїде закордон, в ту ж Францію? Ну це так, чисто теоретично... Вважаю, що краще б було робити потужнішу рекламу найближчих виступів і концертів! А ще тих, які вже заплановані і точно відбудуться! Дякую

DMK17.02.2012 12:33:16

Дякую за схвальні і критичні відгуки, будемо вживати усіх заходів аби забезпечити належний рівень підготовки і концертів, і умов для слухача. Щодо районів. Обласна рада встановлює певні норми для мистецьких колективів серед яких зокрема відвідування міст і сіл нашої області, а їх 20 та ще й 6 міст обласного підпорядкування. Враховуючи те, що Капела впроваджуючи програму Митці-Селу щорічно реалізує 10-15 виїздів, то зараз лише розширить ареал концертів на +5 виступів. Щодо концертів в інших областях та країнах: Плануються виступи в Києві, Вінниці, Ужгороді. Щодо закордону: Буде виїзд до Словаччини, в розробці Франція і Італія. Дописуйте.

Співак16.02.2012 15:19:12

Ще хотілось, щоб Капела мала гастролі в інших обласних центрах та областях (хоча б декілька на рік), щоб показали високий рівень хорового мистецтва для всієї України, а не тільки у Львові та у Львівській області, та брала участь у міжнародних хорових фестивалях та конкурсах, та звичайно ж була їхнім лауреатом та призером

Співак16.02.2012 13:18:25

Коли відбудеться перший виїзд в район?

Роман13.02.2012 14:06:03

Підтримую

Співак12.02.2012 17:38:17

Чому забагато, нам навпаки потрібно багато їздити, а особливо по районних центрах

Бандерштадт11.02.2012 01:45:59

*районів* трохи забагато:)

Своя01.02.2012 10:48:44

Дуже дякую за річний план, тепер справді будемо знати, коли наступне СВЯТО ЗУСТРІЧІ з ВАМИ! Є прохання якось впорядкувати виступи в органному залі. Дуже люблю цей зал, який має чудову акустику. Дударик направду звучить тут найкраще! Але кожного разу якесь непорозуміння з квитками-місцями. На недавню різдвяну програму запросила родичів і була дуже щаслива, що їм не вдалося прийти(!!!), бо де би вони сіли. Я прийшла за годину до концерту, як і повідомили, що тоді будуть квитки в касі... А виявилось, о їх продавали дві години перед тим. Чи було їхати двічі, чи як? Пропоную продавати квитки наперед хоч за два-три дні з чітко вказаними місцями. Нехай частина залу буде під запрошення, але решта якось впорядкована. ДЯКУЮ!!! УСПІХІВ ВАМ!!!

Львів'янин01.02.2012 00:22:51

А що таке район? і чому їх аж 20? Чому немає ніяких виїздів закордон?