"За своєю багатофункціональністю „Дударик“ не має собі рівних, адже тут не просто дають музичну освіту, а й підтримують дух рицарства, зберігають українську традицію та несуть її у світ, впроваджують важливі для української молоді програми і працюють для впровадження екуменізації."
Марія Мисак, стр. 14, «Аудиторія», №2, 2008
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
08.07.2012
8 липня 2012 року хорова капела «Дударик» взяла участь в урочистому відкритті підсвітки храму святих апостолів Петра і Павла (костел ордену Єзуїтів на вулиці Театральній). На площі перед храмом зібралося багато людей. Під час святкового відкриття з вітальним словом виступили настоятель храму о. Степан (Сус), міський голова Львова Андрій Садовий, директор з правових питань і корпоративних відносин ПАО «САН ІнБев Україна» Денис Хренов. Програма нашого виступу складалася з творів української та європейської духовної класики. Диригував Дмитро Кацал, акомпонувала Тетяна Юринець. Виступ пройшов добре.
Додати коментар