На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6268

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Свято світла»

08.07.2012

8 липня 2012 року хорова капела «Дударик» взяла участь в урочистому відкритті підсвітки храму святих апостолів Петра і Павла (костел ордену Єзуїтів на вулиці Театральній). На площі перед храмом зібралося багато людей. Під час святкового відкриття з вітальним словом виступили настоятель храму о. Степан (Сус), міський голова Львова Андрій Садовий, директор з правових питань і корпоративних відносин ПАО «САН ІнБев Україна» Денис Хренов. Програма нашого виступу складалася з творів української та європейської духовної класики. Диригував Дмитро Кацал, акомпонувала Тетяна Юринець. Виступ пройшов добре.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)