«Навчальний та виховний процес у школі йде повним ходом, і дисципліна та відповідальність — основні його риси.»
Марія Мисак, стр. 14, «Аудиторія», №2, 2008
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
13.10.2012
13 жовтня 2012 року хорова капела «Дударик» взяла участь у відкритті музею національно-визвольних змагань, який знаходиться на вул. Лисенка, 23-а. Розпочали ми свій виступ виконанням Державного Гімну України. Далі прозвучало декілька патріотичних та народних пісень. Солювали - Назар Омельчук та Олег Душенко, диригував Дмитро Кацал. На завершення свого виступу ми виконали духовний Гімн України «Боже великий, єдиний».
Додати коментар