На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6210

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Вшанування пам'яті Бориса Григоровича Возницького

23.05.2013

23 травня 2013 року на Личаківському цвинтарі хорова капела «Дударик» відслужила панахиду на могилі Героя України Бориса Григоровича Возницького з нагоди річниці від дня смерті. Після панахиди відбулося покладання квітів, підчас якого ми ще виконали «Air on the G String» Й.С.Баха та «В пам’ять вічную» О.Кошиця. Диригував Народний Артист України Микола Кацал.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)