На Головну

«ДУДАРИК, який виник немов наперекір черговому сплеску деукраїнізації під хибно зрозумілими гаслами інтернаціоналізму, довго крокував проти течії. І, мабуть, лише фанатична любов до своєї справи невгасима віра в те, що часи рано чи пізно зміняться врятували "Дударик".»

"Молодь України" Максим Храмов 11.02.1989 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6210

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Офіційне відкриття Х Світового Конґресу Українців

20.08.2013

20 серпня 2013 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької хорова капела «Дударик» виступила на офіційному відкритті X Світового Конґресу Українців. Своїм виступом ми завершували це урочисте дійство. Спочатку ми виконали твір Ганни Гаврилець «Ой горе тій чайці», в якому прекрасно солювала Наталка Половинка. Далі прозвучав твір Тараса Петриненка «Україно», де чудово солював Назар Лозинський. А на завершення свого виступу ми разом із усіма присутніми в залі заспівали «Боже великий, єдиний». Диригував Народний артист України Микола Кацал.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)