«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»
"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
23 листопада 2015 року о 18.00 в приміщенні Львівської філармонії хорова капела "Дударик" спільно з хоромо Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича "Дівочі мрії" і Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, в рамках міжнародного мистецького проекту спеціалізованих мистецьких шкіл та музичних академій, виконали Державний Гімн України
22 листопада 2015 року в приміщенні Будинку культури "Папірник"(м. Жидачів) хорова капела "Дударик", в числі інших учасників, виступила на творчому вечорі "Осінній калейдоскоп"
21 листопада 2015 року у м. Львові на Личаківському цвинтарі об 11:00 хорова капела "Дударик" розпочала відзначення Дня Гідності та Свободи присвяченому загиблими учасниками Революції гідності та вояками, що брали участь в Антитерористичній операції на сході України.
15 листопада 2015 року о 19:00 в храмі Пресвятої Євхаристії відбувся екуменічний духовно-мистецький вечір присячений 150-ій річниці з Дня Народження праведного митрополита Андрея Шептицького "Єдиним серцем оспівувати величне Ім'я Твоє"
14 листопада 2015 року об 11:00 в приміщенні Бродівського Районного дому(м. Броди, вул. Коцюбинського, 7) відбувся концерт хорової капели "Дударик" присвячений дню працівника культури
11 листопада 2015 року о 15:00 в приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей ансамбль хорової капели "Дударик" виступив на літературному вечорі "Літературна кава по-львівськи"
7 листопада 2015 року о 18:00 у приміщенні Львівської Обласної Філармонії хорова капела "Дударик" разом з іншими колективами привітала видатного українського письменника Миколу Петренка з його 90-річчям
29 жовтня 2015 року о 18:00 у приміщенні Львівського Палацу Сапег(вул. Коперника 40а) відбулася презентація компакт диску і пісенника патріотичних пісень для АТО
20 жовтня 2015 року о 19:00 у концертному залі ім. Ст. Людкевича Львівської обласної філармонії хорова капела «Дударик» з нагоди ювілейного сезону, презентувала нову концертну програму «20 українських шлягерів 20 століття».
18 жовтня 2015 року о 16:00 в Підгорецькому замку (село Підгірці Бродівського району Львівської області) відбувся концерт Львівської державної академічної хорової капели «Дударик» в рамках концертного туру по збору коштів на реставрацію замків львівщини