«… це, що ми не чули і не знали цей дитячий колектив зі Львова - велика втрата в житті нашого мистецтва. …»
"Дунантулі нопло"("Задунайський щоденник") 20.06.1987 р., Валіндер Ендре
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
07.09.2014
7 вересня 2014 року у 13-ту неділю по Зісланні Святого Духа хорова капела «Дударик» відслужила літургію спільно о. Степаном (Пальком). Диригував хормейстер чоловічого складу Назар Лозинський.