"За своєю багатофункціональністю „Дударик“ не має собі рівних, адже тут не просто дають музичну освіту, а й підтримують дух рицарства, зберігають українську традицію та несуть її у світ, впроваджують важливі для української молоді програми і працюють для впровадження екуменізації."
Марія Мисак, стр. 14, «Аудиторія», №2, 2008
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
Лаврівський І.
Лассо О.
Леонтович М.
Лепкий Б.
Лисенко М.
Лисько З.
Людкевич С.
Лятошинський Б.:
Масне Ж.
Майборода П.
Майчик І.
Матюк В.
Мельник Р.
Мікулі К.
Монюшко С.
Моцарт В.