На Головну

«...Трудно рішити, яке почуття переживаєм, слухаючи "ДУДАРИК": чиста естетична насолода чи гордість за прекрасну талановиту та працьовиту українську молодь та дітвору та за диригента Миколу Кацала - музику, що ним пишалася б яка-небудь держава на світовій арені...»

"Свобода", Ярополк Ласовський,13 липня 1990 року. США.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 1086

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«В шану Тарасові Шевченку»

09.03.2014

9 березня 2014 року у концертному залі Львівської обласної філармонії ім. С. Людкевича хорова капела «Дударик» взяла участь у концерті «В шану Тарасові Шевченку» до 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря. У першому відділенні прозвучала романсова лірика українських композиторів на слова Тараса Шевченка у виконанні примадонни Віденської опери Вікторії Лук’янець та соліста Львівської філармонії Назара Тацишина. У другому відділенні ми разом із Галицьмим академічним камерним хором,  хором студентів Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича, у супроводі академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії  виконали кантату «Хустина» Левка Ревуцького, та кантату «Заповіт» Станіслава Людкевича. Диригував Заслужений діяч мистецтв України, Лауреат Державної премії ім. М. Лисенка Володимир Сивохіп. На завершення концерту ми вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням лемківської народної пісні «Гей, пливе кача…».

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (1)

Іванка10.03.2014 23:00:51

Хлопці просто молодці! Всюди встигають!