На Головну

«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»

"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6268

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Літургія та урочистий концерт в м. Миколаїв

14.10.2012

14 жовтня 2012 року хорова капела «Дударик» вирушила в м. Миколаїв Миколаївського району Львівської області, де взяла участь у святкуваннях з нагоди великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, та 70-ліття утворення Української повстанської армії.  Спочатку ми відслужили святкову літургію у храмі Святого Миколая (УГКЦ). Після смачного обіду та екскурсії на пагорб, де знаходиться каплиця «Писанка», ми виступили на відкритті пам'ятника С.Бандері. Після відкриття пам'ятника ми дали сольний концерт в Палаці культури. Виступ пройшов дуже добре. Дякуємо миколаївчанам за гостинний прийом.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (1)

Ольга17.10.2012 13:16:15

Вітаю "Дударик" з Днем народження! Хай творча наснага та завзятість ніколи не залишають Вас. Нових Вам звершень і здобутків на благо України! Здоров’я всім і добробуту!