На Головну

«Хор хлопчиків з … викликав бурхливі аплодисменти. Але то було ніщо проти того, коли вийшли маленькі і молоді зі Львова. Дударик. Його виконання викликало овацію, лунало «браво». «Тяжко оцінити,- сказав мені відомий музика - бачив багато аматорських колективів, але нічого подібного не чув.»

«Кошицький вечір», 28.10.1992 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 1062

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Презентація твору Любомира Медвідя «Зійди в зелений діл»

22.08.2014

22 серпня 2014 року у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20) хорова капела «Дударик» взяла участь у презентації твору Лауреата національної премії України ім. Т.Шевченка, народного художника України, дійсного члена (академіка) НАМ України, професора Любомира Медвідя «Зійди в зелений діл», який присвячений 23-й річниці Незалежності України, пам’яті Героїв, які віддали своє життя за свободу, честь та гідність Української Держави. Ми виконали «Не пора» Дениса Січинського, Лемківську народну пісню «Гей, пливе кача …», та молитву за Україну «Боже великий, єдиний» в опрацюванні Миколи Лисенка. Диригував Дмитро Кацал.  

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)