На Головну

"За своєю багатофункціональністю „Дударик“ не має собі рівних, адже тут не просто дають музичну освіту, а й підтримують дух рицарства, зберігають українську традицію та несуть її у світ, впроваджують важливі для української молоді програми і працюють для впровадження екуменізації."

Марія Мисак, стр. 14, «Аудиторія», №2, 2008

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 1062

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Поминальні заходи за жертвами комуністично-більшовицького режиму в урочищі Саліна

29.06.2014

29 червня 2014 року хорова капела «Дударик» вирушила до меморіального комплексу «Біль Саліни», що знаходиться поблизу села Солянуватка у Старосамбірському районі Львівської області, де взяла участь у поминальних заходах присвячених 73-й річниці вшанування пам'яті жертв комуністично-більшовицького режиму. Спочатку ми відслужили панахиду, яку очолив єпископом Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослав Приріз. Після панахиди ми ще виконали декілька патріотичних пісень. Диригував Дмитро Кацал. Цим виступом хорова капела «Дударик» завершила свій 43-й концертний сезон.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)