На Головну

"За своєю багатофункціональністю „Дударик“ не має собі рівних, адже тут не просто дають музичну освіту, а й підтримують дух рицарства, зберігають українську традицію та несуть її у світ, впроваджують важливі для української молоді програми і працюють для впровадження екуменізації."

Марія Мисак, стр. 14, «Аудиторія», №2, 2008

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 1062

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Фестиваль церковних хорів «Тебе, Бога, хвалимо»

21.06.2014

21 червня 2014 року у Домініканському соборі парафіяльний хор Святих безсрібників Косми і Даміана села Великі Грибовичі взяв участь у фестивалі церковних хорів «Тебе, Бога, хвалимо», який присвячений 25-літтю виходу УГКЦ з підпілля та 200-літтю від дня народження Т.Г. Шевченка. Цей фестиваль організований Сокальсько-Жовківською Єпархією УГКЦ. Спочатку усі хорові колективи, які беруть участь у фестивалі, виконали похвальний гімн в опрацюванні Юрія Антківа «Тебе, Бога, хвалимо». Далі парафіяльний хор прекрасно виконав кант про Святих безсрібників Косму і Даміана в опрацюванні регента хору Дмитра Кацала. Виступ пройшов успішно.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)