«...Незмінний керівник Микола Кацал, головний хормейстер Леся Чайківська, концертмейстер Любов Савченко (Кацал)… зуміли переважно на ентузіазмі вибудувати ідейно-художню концепцію, розгорнувши її у низці взаємопов'язаних програм, чому можуть позаздрити хорові капели академічного рівня...»
"Культура і життя",Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
27.11.2014
27 листопада 2014 року октет хорової капели «Дударик» виступив у дитячому садочку №88, де проводився семінар-практикум на тему «Театралізована діяльність з дітьми середнього дошкільного віку». Своїм виступом ми розпочали це дійство, подарувавши слухачам багато позитивних емоцій.
Додати коментар