На Головну

«...Незмінний керівник Микола Кацал, головний хормейстер Леся Чайківська, концертмейстер Любов Савченко (Кацал)… зуміли переважно на ентузіазмі вибудувати ідейно-художню концепцію, розгорнувши її у низці взаємопов'язаних програм, чому можуть позаздрити хорові капели академічного рівня...»

"Культура і життя",Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 1086

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Благочинний марафон «Допоможемо нашому війську» в с. Давидів

30.11.2014

30 листопада 2014 року хорова капела «Дударик» вирушила в с. Давидів, де відслужила Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Після Літургії відбувся короткий виступ капели та збір коштів, які капела використає для закупівлі необхідних речей для 3-го батальйону 80-ї окремої аеромобільної бригади. Висловлюємо щиру подяку настоятелю храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Григорію Пашко та усім парафіянам.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (1)

Володимир02.12.2014 10:11:12

Щиро дякую Вам за спільну молитву та за Ваш ангельський спів. Неможливо передати словами свої відчуття та захоплення - ВИ НЕЙМОВІРНІ!!! Зичу Вам здоровя, любові, щастя, нових творчих успіхів та злетів, щасливих Різдвяних Свят та Нового Року! Хай Вас Бог береже, бо Ви потрібні УКРАЇНІ! СЛАВА УКРАЇНІ! - ГЕРОЯМ СЛАВА!