"За своєю багатофункціональністю „Дударик“ не має собі рівних, адже тут не просто дають музичну освіту, а й підтримують дух рицарства, зберігають українську традицію та несуть її у світ, впроваджують важливі для української молоді програми і працюють для впровадження екуменізації."
Марія Мисак, стр. 14, «Аудиторія», №2, 2008
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
15.02.2015
15 лютого 2015 року хорова капела «Дударик» виступила у Домініканському соборі (пл. Музейна 1) на благодійному концерті Коляда "За життя" маленьго Назарка Трегуба. Хлопчик має рецидив лейкемії та потребує операції з пересадки кісткового мозку за кордоном. Під час концерту вдалося зібрати таку суму: 22 тисячі 379 гривень, 1 тисячу 20 доларів США, 230 євро.
Іван23.02.2015 14:50:26
МОЛОДЦІ!!!