«… це, що ми не чули і не знали цей дитячий колектив зі Львова - велика втрата в житті нашого мистецтва. …»
"Дунантулі нопло"("Задунайський щоденник") 20.06.1987 р., Валіндер Ендре
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
28.02.2015
28.02.2015 о 10:00 у приміщенні Львівської гімназії Євшан (вул.Любінська 93а) відбулося урочисте відкриття Легіону військово-патріотичного виховання «Галичина» за участю Лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик». Капела виконала державний гімн України а також кілька патріотичних і стрілецьких пісень налаштовуючи молодих вихованців та їх наставників на позитивно-патріотичний лад, укріплення духу і морального піднесення.
Додати коментар