«… це чарівний голосовий тембр хору хлопчиків та юнаків до глибини душі зворушував, витискував сльози, казав вслуховуватись і дивуватись, що їхні наставники спроможні з дітей зробити справжнє чудо!»
«Наше слово», Варшава, 20.12.1988 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
21.03.2015
21 березня 2015 року о 14:00 год. У будинку органної та камерної музики (вул. Степана Бандери, 8) відбувся урочистий концерт з нагоди 330 річниці від дня народження Й.С.Баха за участю:
• Львівської державної академічної чоловічої хорової капели "Дударик", художній керівник - Народний артист України Микола Кацал, диригент – Дмитро Кацал
• Молодіжного хору "Дівочі мрії" ЛДМУ ім. С. Людкевича, керівник – Надія Поворозник
• Дитячо-юнацького хору “Надія” храму св. Ольги та Єлизавети м. Львова, керівник – Ольга Баглай
• Академічного камерного оркестру "Віртуози Львова", мистецький кернівник та головний диригент – Народний артист України Сергій Бурко
Додати коментар