«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»
"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
21.03.2015
21 березня 2015 року о 10:00 у приміщенні середньої загальноосвітньої школи №35 відбулося урочисте відкриття Легіону військово-патріотичного виховання «Галичина» за участю Лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик». Художній керівник – Народний артист України Микола Кацал, диригент – Дмитро Кацал.
Додати коментар