"За своєю багатофункціональністю „Дударик“ не має собі рівних, адже тут не просто дають музичну освіту, а й підтримують дух рицарства, зберігають українську традицію та несуть її у світ, впроваджують важливі для української молоді програми і працюють для впровадження екуменізації."
Марія Мисак, стр. 14, «Аудиторія», №2, 2008
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
26.04.2015
26 квітня 2015 року хорова капела "Дударик" спільно з о. Андрієм Нагірняком провела урочисту Божественну Літургію в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у місті Києві. Після Літургії відбувся 30-хвилинний виступ з програмою "Світла музика" присвячений 29-ій річниці Чорнобильської трагедії. Диригував Дмитро Кацал.
Ввечері того ж дня камерний склад капели спільно з о. Віталієм Перігом виконав Літургію в Храмі святого Василія Великого(м. Київ). Диригував Назар Лозинський.
Додати коментар