«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»
"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
21.06.2015
21 червня 2015 року о 16:15 в храмі Петра і Павла хорова капела "Дударик" виступила з концертною програмою "Світла музика", на підтримку поранених бійців АТО. Після концерту відбувся збір коштів для поранених бійців 122 окремого аеромобільного батальйону.
Додати коментар